Festival sociálních služeb

Křesadlo HK – Centrum pomoci lidem s PAS, z. ú. bude opět po roce vystavovatelem 8. ročníku Festivalu sociálních služeb. Podrobný program a informace naleznete na adrese www.festivalhk.cz.
V rámci Festivalu bude u každého stánku probíhat soutěž pro děti i dospělé. Pro děti máme připraveny interaktivní hry, luštění rébusů, a pro pobavení i barevný kinetický písek. Odměnou budou sladké perníčky.
Dospělí si vyzkouší hru podporující logické myšlení. A speciálním úkolem bude, pokusit se správně sestavit, pomocí obrázků, postup oblékání v zimním období pro dítě s autismem.
Dále na stánku naleznete ukázky odborné literatury, informace o naší organizaci, fotky z již proběhlých akcí a také drobné předměty, jejichž zakoupením podpoříte činnost Křesadla HK.

Rádi bychom vás upozornili na seminář, který bude v rámci Festivalu probíhat. Jedná se o téma „Rodina a její člen s duševním onemocněním.
Vystoupí na něm Ing. Maclová, PaeDr. Žumárová, Ph.D., Mgr. Truhlářová, Ph.D., Mgr. Říčan, MUDr. Tůma, CSc., MUDr. Hejzlar a Mgr. Morávek. Více informací naleznete na stránkách festivalu, na seminář je nutné se přihlásit do 17. 6. 2016.

Těšíme se na naše společné setkání a příjemně strávený den.

 

Pozvánka na  festival sociálních služebl